Szanowni Państwo,

Jesteśmy producentem ceramiki ozdobnej i użytkowej. Działamy na rynku od 1996 roku. Nasze wyroby wykonane ze szlachetnego porcelitu, charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i technikami zdobienia oraz dużą trwałością.

Oferujemy:
-ceramikę florystyczną (donice, osłonki, flakony)
-ceramikę stołową (butelki, czarki, podgrzewacze, dzbanki, pojemniki)
-ceramikę ozdobną (galanterię, rzeźby, gadżety reklamowe)

Nasze produkty posiadają atesty Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej. Często są prezentowane na łamach polskich czasopism z zakresu aranżacji i wystroju wnętrz.

Zaopatrujemy zarówno sieci hipermarketów jak i mniejszych odbiorców krajowych i zagranicznych. Naszymi klientami są nie tylko firmy z branży lecz także instytucje państwowe, m.in. Telewizja Polska, Urząd Miasta Lublin.

Szlagierowym produktem są butelki ceramiczne o zróżnicowanym kształcie i wielkości, idealne do miodów pitnych, win i nalewek. Stanowią one doskonały prezent i produkt reklamowy. Głównym odbiorcą naszych opakowań ceramicznych jest firma Apis - lider w produkcji miodów pitnych na rynku polskim. Atrakcyjność butelek została doceniona w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie ART OF PACKAGING (edycja 2009).

Zapraszamy do współpracy, z nadzieją, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Z poważaniem
Zbigniew Przywara

Butelki, ceramika stołowa Donice Flakony Rzeźba